
Teška nesreća u Novakima Petrovinskim: U slijetanju s kolnika 22-godišnjak izgubio život
11.05.2023. / Redakcija
Sinoć je u teškoj nesreći u Novakima Petrovinskim život izgubio 22-godišnjak. Vozač je upravljao Opelom kralovačkih registarskih oznaka kroz Novake Petrovinske u smjeru sjeveroistoka kada je oko 1:45 naletio na rubni kamen, sletio s kolnika i od siline udarca poginuo. Tijelo je prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku. Zbog prometne nesreće je promet vozila navedenom dionicom u oba smjera bio zatvoren do 5.20 sati te se odvijao obilaznim pravcima.
Foto: Slaven Branislav Babic/PIXSELL
Zadnje objavljeno

Za vas su čučnjevi, marinci i sklekovi mačji kašalj? Prijavite se na izazov i pokažite da ste najfit Jaskanac ili Jaskanka!

Policija sutra pojačano nadzire vozače vozila na dva kotača: Posebna pozornost posvetit će se i povratnicima-recidivistima u cestovnom prometu

Predložite svoja imena za ove mališane: Rode vole ljude, ljudi vole rode i ta veza je stoljećima neraskidiva

Nadbiskup Kutleša podijelio sakrament potvrde krašićkim krizmanicima

Sportaši čistili Japetić

Policija za vikend u akciji: Pojačano će nadzirati alkohol i brzinu, a svi vozači koji budu zaustavljeni morat će puhati Dräger
