U sudaru automobila i motocikla dvoje ozlijeđenih
Vozač i putnica s motocikla zadobili su tjelesne ozlijede u sudaru koji se jučer dogodio u Jastrebarskom.
Sudar se dogodio jučer oko 18 sati u Jastrebarskom, a teško su ozlijeđeni vozač i putnica s motocikla na koje je naletjelo vozilo čeških registracija.
-39-godišnji državljanin Češke upravljao je osobnim automobilom marke Škoda Roomster čeških nacionalnih oznaka, Ulicom Vladka Mačeka u smjeru Zagreba. Dolaskom do raskrižja s nerazvrstanom cestom počeo je skretati ulijevo, a da nije propustio motocikl marke Honda, zagrebačkih registarskih oznaka kojim je upravljao 38-godišnjak istom cestom u suprotnom smjeru. Prilikom naleta osobnog vozila na motocikl u padu s motocikla vozač i 35-godišnja putnica su teško ozlijeđeni. Liječnička pomoć pružena im je u KBC Sestre Milosrdnice - izvijestila je PU zagrebačka.
Osim ove, prometna nesreća dogodila se jučer i u Donjem Desincu gdje su se oko 20 sati sudarila dva automobila. Nije bilo ozlijeđenih.
Potraga za blagom, oslikavanje lica i domaće delicije: Ne propustite Ljetni sajam u Sošicama
Sjajan kraj sezone za Judo klub Jaska: Četvero natjecatelja osvojilo sedam medalja u Rijeci
Policijski vikend izvještaj: Devet vozača pod utjecajem alkohola, provale i narušavanje javnog reda
U Kostanjevcu pronađeno mrtvo tijelo muškarca, sumnja se da se radi o 82-godišnjaku koji se udaljio iz Doma za starije
Zagrebačka županija s 91.400 eura podržala projekte braniteljskih udruga