Vikend akcija jaskanske policije u prometu
15.05.2020. / Redakcija
Iz policije tijekom vikenda na području Policijske uprave zagrebačke, tako i na području Policijske postaje Jastrebarsko, provode akciju pojačanog nadzora vozila i vozača, a koja se provodi zbog povećanog broja prometnih nesreća s poginulim sudionicima u prometu.
- Akciju provodimo u svrhu povećanja razine sigurnosti u prometu i sprječavanja činjenja najtežih prometnih prekršaja, prvenstveno prekoračenja dopuštene brzine vožnje, vožnje pod utjecajem alkohola i droga, nekorištenja sigurnosnog pojasa, kao i drugih prekršaja, poglavito koji direktno utječu na posljedice prometnih nesreća - kazali su iz policije.
Foto:PUZ/Ilustracija
Zadnje objavljeno
Radnik u trgovini u Jaski pao s ljestava i ozlijedio se
Women in Adria: Jastrebarsko domaćin okupljanja poduzetnica
Obećano – ispunjeno za sigurnost Jaskanaca: Županija postavila uspornik u Jelačićevoj!
Stižu uspornici u Goli Vrh
Dan narcisa u petak u Jaski: Kupnjom cvijeta podržite žene u borbi protiv opake bolesti i Udrugu edukacijom protiv raka dojke Zagrebačke županije
Krabat Trail Festival održava se ovaj vikend na Žumberku: Gotovo 400 natjecatelja prolazit će najljepšim dijelovima Žumberka, okrijepa organizirana u Jezernicama