2. ŽNL: Jaska i Rakov Potok do novih pobjeda

12.04.2016. / Nefertum IT
Nogometaši Jaske ugostili su u 19. kolu Druge županijske lige momčad Pribića. Tri boda momčad sa Centrale osigurala je tek u nastavku utakmice kada su Novosel u 53. i Ivandić u 89. minuti matirali gostujućeg čuvara mreže za novu pobjedu koja je Jasku ostavila na vodećoj poziciji. I drugi pretedent na naslov Rakov Potok ostavrio je pobjedu do koje su stigli u Brezariću gdje su s 5:0 porazili domaću Mladost.

REZULTATI 19. KOLO

Sveta Jana-Vrh 1:6, Mladost-Rakov Potok 0:5, Samoborski Otok-Zdenčina 1:2, Desinec-Zaprešić 0:2, Jaska-Pribić 2:0, Donja Kupčina-Klokočevac 3:1, Galgovo-Tigar Rakitje 1:2

POREDAK
1. Jaska 44,
2. Rakov Potok 43, 3. Vrh 37, 4. Zaprešić 36, 5. Tigar Rakitje 36, 6. Galgovo 27, 7. Mladost 24, 8. Samoborski Otok 21, 9. Zdenčina 18, 10 Klokočevac 17, 11. Desinec 13, 12. Pribić 12, 13. Sveta Jana 7, 14. Donja Kupčina 7