Andrija Klepić pobjednik TOP 8 turnira
29.12.2014. / Nefertum IT
Mladi jaskanski stolnotenisač, Andrija Klepić postao je iznenađujući pobjednik 1. Pozivnog TOP 8 turnira Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije. Na turniru u Velikoj Gorici zbog istog broja bodova nastupilo je devet umjesto osam najboljih s rang liste najmlađih kadeta iz Zagrebačke i Varaždinske županije te Grada Zagreba. Odličnom igrom Andrija je u poretku bio bolji od četvrtog, petog i desetog igrača Hrvatske te svih ostalih sa županijske rang liste.

Među devetoricom koji su stekli pravo nastupa na turniru našao se i Eugen Ciban zauzevši deveto mjesto. Od članova STK Jaska u kategoriji juniorki nastupila je Josipa Stunja koja je natjecanje završila na petom mjestu.

Među devetoricom koji su stekli pravo nastupa na turniru našao se i Eugen Ciban zauzevši deveto mjesto. Od članova STK Jaska u kategoriji juniorki nastupila je Josipa Stunja koja je natjecanje završila na petom mjestu.
Zadnje objavljeno
Žumberačke staze i autohtoni proizvodi oduševili natjecatelje i posjetitelje na rekornom izdanju Krabat Traila
Napreduju radovi gradnje atletske staze, Zagrebačka županija osigurala sredstva za ogradu i video nadzor
Sjajan uspjeh Baletnog studija Jastrebarsko: Osvojena četiri zlata na International Dance Openu
Izvanredna akcija dobrovoljnog darivanja krvi u petak u Glazbenoj školi
Kadeti Judo kluba Jaska odlični na Prvenstvu Hrvatske: Šimun Jurinić osvojio broncu
Tilček Team na dva kraja Hrvatske: Nastupali na Krabat i Dugi Otok Trailu