Atletičari odlični na Ozalj/Vrhovac trailu

28.07.2020. / Maja Peranić

Jaskanski trkači su prošlog vikenda nastupili na Ozalj/Vrhovac trailu ostvarivši izvrsne rezultate.

Nastupilo je desetak članova Atletskog kluba Jastreb 99, a najuspješniji su bili Josip Španić i Zorica Cvanciger.

Utrka se održavla po zahtjevnim stazama Vrhovačkih brežuljaka, vinogradima i šumama sve do vrha Lovića Prekrižkog s kojeg puca prekrasan pogled na dolinu Kupe prema starom gradu Ozlju.

Na stazi od 16 km dužine mlada nada Jastreba 99 Josip Španić je u konkurenciji dvjestotinjak trkača osvojio odlično 2. mjesto. Na najdužoj stazi dužine 24 kilometra, po blatu i kiši Zorica Cvanciger je također osvojila drugo mjesto ukupno!

Spomenimo i da je na najkraćoj stazi od 7 kilometara pobijedio jaskanski biciklist Josip Domjančić.