Berba medalja Kickboxing kluba Jastreba u Osijeku
Dva prva, jedno drugo i četiri treća mjesta osvojili su članovi Kickboxing kluba Jastreb na Prvenstvu Hrvatske.
Prvenstvo se održalo jučer u Osijeku i to za mlađe kadete i seniore u Point fightu te za juniore i seniore u K-1. Jastrebovi su polučili sljedeće rezultate:
Gordan Baksić je nastupio kao senior u disciplini Point Fight -79 kg i osvojio 1. mjesto.
Vedrana Halinčić je nastupila kao seniorka u disciplini Point Fight -70 kg te osvojila 2. mjesto.
Mauro Mavračić je nastupio kao mlađi kadet u disciplini Point Fight -32 kg te osvojio 1. mjesto.
Ivan Maretić je nastupio kao mlađi kadet u disciplini Point Fight -42 kg te osvojio 3. mjesto.
Paola Matić je nastupila kao mlađa kadetkinja u disciplini Point Fight -47 kg te osvojila 3. mjesto.
Vilim Uremović je nastupio kao Senior u disciplini Point Fight -74 kg i osvojio 3. mjesto.
Valentina Majdandžić je nastupila kao Seniorka u disciplini Point Fight -50 kg te osvojila 3. mjesto
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta