Dinamo Okić bolji u susjedskom derbiju

09.04.2015. / Nefertum IT
U 20. kolu Prve županijske lige u Kozlikovu je odigran derbi susjeda između domaćeg Dinama i gostiju iz Kupinca. Po kišovitom vremenu bolje su se snašli domaćini koji su pobjedom od 2:1 sasvim zasluženo uzeli nova tri boda. Nogometaši Dinama utakmicu u svoju korist su riješili u prvom dijelu i to u posljednjih desetak minuta u kojima su preko Tomislava Tandarića i Hrvoja Laftera stekli vodstvo od 2:0, koje su gosti u nastavku uspjeli tek ublažiti pogotkom Matije Plešića pet minuta prije kraja susreta.

Novim, trećim uzastopnim porazom nogometaši Jaske napravili su još jedan korak unatrag u spašavanju statusa županijskog prvoligaša, jer im zona spasa trenutno bježi osam, odnosno devet bodova. U kolu za nama Jaskanci su na Centrali doživjeli minimalni poraz od trećeplasirane Mladosti iz Luke. Poražena je i klinčaselska Mladost koja je gostovala u Farkaševcu kod Zrinskog čiji su igrači do tri boda došli nakon pobjede od 2:1. Istim rezulattom završila je i utakmica u Krašiću između istoimenog domaćina i Novaka gdje su uspješniji bili gosti.

POREDAK
1. Sloga- Suza 46, 2. Dinamo (J) 40, 3. Mladost (L) 36, 4. Mladost (KS) 35, 5. Kupinec 34, 6. Bregana 32, 7. Pušća 31, 8. Dinamo (O) 31, 9. Novaki 31, 10. Sava (D) 26, 11. Zrinski 25, 12. Krašić 24, 13. Mladost (KD) 22, 14. HNK Tigar Rakitje 16, 15. Bestovje 15, 16. Jaska 7