Diplome Komisije za sportsko penjanje za troje Jaskanaca
Članovi Hrvatskog planinarskog društva Jastrebarsko, Manuela Budišćak, Daniel Dimnjaković i Ronald Vučinić uspješno su savladali tečaj sportskog penjanja te nakon položenog ispita primili zasluženu diplomu Komisije za sportsko penjanje Hrvatskog planinarskog saveza.
Naime, troje članova jaskanskog HPD-a pristupilo je tečaju u organizaciji SPK Fothia iz Zagreba, a koji se kroz tri tjedna održao na umjetnoj stijeni u Jankomiru.
- Na tečaju su naučili kako se pravilno kretati po stijeni, susreli su se s raznim pozicijama penjanja, naučili raznovrsne hvatove te mogućnosti koje im oni pružaju u pokretu. Sve to znanje koje u stekli na tečaju penjanja moći će pokazati i prenijeti kroz rad na našoj stijeni – izvijestili su iz HPD-a Jastrebarsko.
Podsjetimo, umjetna stijena u Jastrebarskom nalazi se u maloj dvorani Osnovne škole "Ljubo Babić".
(mi/foto: HPD Jastrebarsko)
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta