Dobar nastup judaša na maksimirskom Kupu

27.04.2015. / Nefertum IT
Jaskanski judaši i ovog su vikenda imali uspješan turnirski nastup. Na Kupu Maksimira koji je okupio 277 natjecatelja iz 33 kluba iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine, te Mađarske jaskanski klub je nastupio s devet natjecatelja koji su osvojili pet odličja, dva zlatna, jedno srebrno i dva brončana.

Pobjednicima u svojim težinskim kategorijama postali su Nina Markulin i Mihaela Jagatić, dok je nakon poraza u finalu Lea Podgorski osvojila srebrnu medalju. Bronce su ponijeli Josip Matko i Ivan Jagatić, a blizu medalje bio je i Tin Pustaj koji je osvojio četvrto mjesto.

-Na dosadašnjim rezultatima našim natjecateljima je čestitao i Zdravko Baršnik, koji je jedan od najvećih majstora juda i nositelj 8. DAN pojasa koji mu je dodijeljen od strane Judo Instituta „Kodokan“  koji je našim judašima poželio puno sreće na budućim natjecanjima- poručili su iz Judo kluba Jaska.