Domagović i Prigorac u finalu Kupa

17.09.2014. / Nefertum IT
Malonogometaši Domagovića i Prigorca finalisti su ovogodišnjeg Kupa. U sinoćnjim polufinalnim utakmicama Domagović je svladao prošlogodišnjeg pobjednika, Slavetić dok je Prigorac nakon velike borbe izbacio Čeglje.

U Slavetiću je prošlogodišnji pobjednik ugostio momčad Domagovića koja je relativno lako i uvjerljivo s 5:2 izborila finale. Puno uzbudljivija utakmica odigrana je u Dragovanščaku gdje su igrači Prigorca nakon tri ligaške pobjede uz princip „lako ćemo“ dočekali malonogometaše Čeglja.

Takav pristup umalo im se obio o glavu, jer su dvije minute prije kraja bili u zaotatku od 3:2. Josip Jurinić je najprije donio izjednačenje, da bi minutu prije kraja Emanuel Popović postigao pobjednički zgoditak za 4:3.

-Prolazak Čeglja nebi bio nezaslužen jer su bolje stajali većim dijelom utakmice, a dobar je bio i njihov vratar koji je imao dvadesetak obrana- o utakmici će iz Prigorca.