Drugi poraz Gornje Zdenčine
13.09.2016. / Nefertum IT
Prošlogodišnji prvaci, malonogometaši Gornje Zdenčine upisali su i drugi ovosezonski poraz. Ovoga puta poraženi su u Slavetiću koji ih je oprostio i od natjecanja u Kupu. Domaća momčad ovoga je puta slavila s 5:3. Istim je rezultatom završio i susret između Domagovića i Čeglja u kojem su slavili gosti, baš kao i u susretu između Golog Vtha i Bratine u kojem je Bratina bila uspješnija s 3:2. Drugo kolo večerašnjim susretom od 20,30 zaključit će Prigorac i Lučelnica.
Nakon dva odigrana kola na stopostotnom učinku jedino je momčad Bratine, dok su bez bodova Gornja Zdenčina i Domagović.
Nakon dva odigrana kola na stopostotnom učinku jedino je momčad Bratine, dok su bez bodova Gornja Zdenčina i Domagović.
Zadnje objavljeno
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta