Drugi uzastopni poraz

12.10.2015. / Nefertum IT
Poslije neočekivanog gubitka bodova kontra Vrapča u Mladini kada su poraženi s 5:2, nogometaši Vinogradara jučer su doživjeli i prvi gostujući poraz ove sezone. Na ŠRC Grana Klaka poraženi su s 1:0 od Maksimira, koji svoje utakmice igra na igralištu u Dubravi.

Po iznimno teškom terenu derbi utakmica 8. kola je opravdala očekivanja malobrojnog gledateljstva. Mreža se zatresla već u trećoj minuti, no pogodak Vinogradaru nije bio priznat zbog zaleđa. Samo pet minuta kasnije u izglednoj je prilici bio Filipović kojem je lopta ostala u blatu, nakon čega je pucao iznad domaćeg gola. Kazne je stigla u dvadesetoj minuti kada je Božić proigrao Čavalu kojem je pripala završnica akcije za vodstvo domaće momčadi koje su sačuvali do posljednjeg sučevog zvižduka, iako su jedna i druga momčad imale svojih prilika u nastavku utakmice.