Novosti Sport Događanja

Ella Bjelanović pobjednica Karate kupa u Zagrebu

19.04.2016. / Nefertum IT
Na ovogodišnjem 17. memorijalnom Karate kupu Zagreb 2016. karatisti Jastreba imali su novi uspješan turnirski nastup kojeg su okrunili osvajanjem 11 odličja. Zlato te pet srebrnih i pet brončanih medalja rezultat je jaskanskih karatista postignut protekle subote u konkurenciji 450 natjecatelja.

Mjesto na najvišem pobjedničkom postolju i zlatna medalja pripala je Elli Bjelanović koja je bila pobjednica u kategoriji učenica do 32 kilograma. Srebrne medalje osvojili su Helena Bašić (osvojila je i broncu u kategoriji učenica, op.a), Pavao Ciban, Stipe Rukavina, Dominik Pozderac i Paola Tomičak, dok su medalje brončanog sjaja osvojili Marko Kovačević, Luka Vučinić te Karlo Volarić koji broncu osvojio kod mlađih kadeta i kadeta.