Novosti Sport Događanja

Filipović i Ljubojević za pobjedu u Rijeci

31.03.2016. / Nefertum IT
Nogometaši Vinogradara trijumfalno su prošli i kroz Rijeku gdje su drugu momčad trenutno drugoplasiranog prvoligaša svladali s 2:0. Vinogradar je u vodstvo u 16. minuti doveo Marko Filipović, dok je u 85. minuti Goran Ljubojević realizirao najstrožu kaznu postavivši konačnih 2:0.

Ponajbolji pojedinac u momčadi trenera Roya Ferenčine bio je vratar Goran Bašić koji ovog proljeća u pet susreta nije primio niti jedan pogodak. Posebno nadahnut bio je u jučerašnjem susretu u kojem je obranio niz teški udaraca riječkih igrača, skinuvši pritom i kazneni udarac Reberniku.

Ovojivši 13 od mogućoh 15 bodova ovog proljeća Vinogradar je stigao do treće pozicije primaknuvši se drugoplasiranom Zagorcu na svega dva boda zaostatka. Nove bodove izabranici trenera Ferenčine trebali bi osvojiti već ove nedjelje kada u Mladini gostuje fenjeraš Stupnik.