FOTO Žumberačka utrka vrlo uspješna za članove Atletskog kluba Jastreb 99

07.09.2021. / Petar Brnada

Članovi Atletskog kluba Jastreb 99 protekle subote trčali su Žumberačku utrku koja se održava već 25 godina u Sošicama i ondje ostvarili sjajne rezultate.

Na stazi od 15 km dužine u svojim kategorijama, Branko Ogorevc je osvojio 2. mjesto, a Zorica Jadan i Antonio Marečić 3. mjesto.

U dječjim utrkama Ivona Ciban je osvojila 1. mjesto u kategoriji 5. -6. razreda dok je Antonela Ciban osvojila 3. mjesto u kategoriji 3.-4. razreda.

FOTO Žumberačka utrka vrlo uspješna za članove Atletskog kluba Jastreb 99 FOTO Žumberačka utrka vrlo uspješna za članove Atletskog kluba Jastreb 99 FOTO Žumberačka utrka vrlo uspješna za članove Atletskog kluba Jastreb 99 FOTO Žumberačka utrka vrlo uspješna za članove Atletskog kluba Jastreb 99