Gavarić i Abramović za prvu trećeligašku pobjedu

31.08.2015. / Nefertum IT
Na otvorenju trećeligaške sezone nogometaši Vinogradara su u Mladini svladali Dubravu Tim Kabel. Nakon devedeset minuta igre domaća je momčad slavila s 2:0 pogocima Stefana Gavarića i Domagoja Abramovića. Momčad trenera Stjepana Gomerca protiv prošlosezonskog hita prvenstva pobjedu je osigurala u prvih dvadesetak minuta u kojima su mrežu vratara Kakše zatresli Gavarić i Abramović.

Nastavak susreta nije donio rezultatsku promjenu, te je domaća momčad na najbolji mogući način započela novu sezonu. U drugom kolu Vinogradar očekuje gostovanje na Pešćenici kod momčadi HAŠK-a.