Goran Ljubojević osigurao petu uzastopnu pobjedu

04.04.2016. / Nefertum IT
Pobjednička serija nogometaša Vinogradara nastavljena je i u jučerašnjoj utakmici kontra posljednjeplasiranog Stupnika. Iako su svi vjerojatno očekivali laganu pobjedu, domaća momčad je do nje na kraju stigla  s puno muke. Novom pobjedom, petom u nizu Vinogradar je stigao do druge pozicije odmah iza vodećeg Novigrada koji ovog proljeća još nije izgubio niti jedan bod.

Nakon devedeset minuta igre semafor je pokazivao 2:1, a pobjedu momčadi trenera Roya Ferenčine osigurao je Goran Ljubojević pogotkom u 87. minuti susreta. Sve zanimljivo događalo se u drugih 45. minuta utakmice u kojima je Vinogradar poveo pogotkom Željka Štuleca u 61. minuti. Josip Pajvot je sedam minuta kasnije poravnao rezultat, da bi gosti nakon toga imali nekoliko opasnih prilika za postizanje drugog pogotka. Međutim, njihovi pokušaji nisu odsjeli iza domaćeg vratara Bašića. Zato je Goran Ljubojević uspio tri minute prije kraja matirati Antića za veliko slavlje domaćih igrača i navijača.