Novosti Sport Događanja

Hat- trick Gorana Ljubojevića za sigurnu pobjedu

12.09.2016. / Nefertum IT
I s drugog ovogodišnjeg gostovanja nogometaši Vinogradara vraćaju se s punim plijenom. Nakon petarde koja je odsjela u mreži Jadrana, nogometaši Stupnika prošli su nešto bolje, te je njihov vratar Patrik Gujić matiran u četiri navrata za pobjedu od 4:1.

Međutim, iako rezultat sugerira uvjerljivu pobjedu gostiju, igrači trenera Roya Ferenčine tek u nastavku su stigli do tri boda. Štoviše od 21. minute bili su u rezultatskom minusu pogotkom Josipa Mohača. Petnaest minuta kasnije susret u egal vraća Goran Ljubojević, koji je u drugih 45 minuta poentirao još u dva navrata, a među strijelce se upisao i Stjepan Poljak.

3. HNL, 4. kolo
NK STUPNIK – NK VINOGRADAR 1:4 (1:1)
STRIJELCI:
1:0 Mohač (21), 1:1 Ljubojević (36), 1:2 Ljubojević (66), 1:3 Poljak (84), 1:4 Ljubojević (90)
NK STUPNIK: Gujić, Martinović, Brčić, Štimac, Lihić (od 65. Tušek), Mohač, Obadić (od 75. Adžić), Šporčić, Živković, Perić, Ivančić (od 57. Jurković). TRENER: Domagoj Kosić
NK VINOGRADAR: Bašić, Jevtić, Ristovski (od 75. L. Šćrbec), F. Šćerbec, Poljak, Šipuš (od 56. Prša), Ljubojević, Dalić, Ibriks (od 86. Bagarić), Štulec, Mišura. TRENER: Roy Ferenčina