Helena Bašić i Stipe Rukavina viceprvaci Hrvatske
Proteklog vikenda u dvorani sportskog centra u Lučkom održano je Prvenstvo Hrvatske u karateu.
Na natjecanju su sudjelovali sportaši karate klub Jastreb koji su ostvarili izvanredne rezultate. Viceprvaci Hrvatske postali su Helena Bašić i Stipe Rukavina osvojivši srebrne medalje. Helena se natjecala u kategoriji učenice borbe do 36 kilograma, a Stipe u kategoriji mlađi kadeti do 52 kilograma.
Na ovom prvenstvu još su nastupili i u kategoriji mlađi učenici borbe do 30 kg Ivano Vulje, Leona Sporiš mlađe učenice borbe preko 36 kg, Ema Bencetić borbe učenice preko 44 kg, Luka Repar borbe učenici do 30 kg, Andrej Pozderac borbe učenici do 34 kg, Pavao Ciban borbe učenici do 46 kg, u kategoriji mlađih kadeta borbe do 45 kg Jakov Kupina i Mišel Pađan, u kategoriji borbe mlađi kadeti preko 57 kg Marko Kovačević, i u kategoriji mlađe kadetkinje borbe do 50 kg Ella Bjelanović.
(Foto: Karate klub Jastreb)
Galerija slika
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta