Novosti Sport Događanja

Jaska i Dinamo startali pobjedama

10.03.2015. / Nefertum IT
Prvo proljetno kolo napokon je donijelo radost na Centralu jer je momčad Jaske pod vodstvom novog trenera Krunoslava Pinturića stigla do prve ovosezonske pobjede. U gostima u Krašiću Jaska je pogocima Valentina Majdandžića i dvostrukog strijelca Krunoslava Novosela slavila u Dolini kardinala s 3:1.

Uspješan je bio i Dinamo koji je s 3:1 nadigrao Pušću. Po teškom terenu i uz jak vjetar u prvome su se poluvremenu nametnuli igrači gostujuće momčadi, dok su u nastavku bolji bili domaći igrači koji su tri puta matirali gostujućeg vratara. Mrežu gostiju načeo je Mario Volarić u 58. minuti, no samo dvije minute kasnije gosti preko Nemčića dolaze do izjednačenja, da bi u posljednjih deset minuta domaća momčad ipak stigla do pobjede preko Igora Zekića i Hrvoja Hrkaća.

Bez pobjednika su završile utakmice između Save i Mladosti (KS), te Kupinca i Dinama (J). Utakmica u Drenju je završila rezulatom 1:1, dok su Kupinec i Dinamo odigrali 2:2.

POREDAK
1. Sloga- Suza 37, 2. Pušća 30, 3. Mladost (KS) 28, 4. Kupinec 28, 5. Bregana 28, 6. Dinamo (J) 28, 7. Mladost (L) 28, 8. Dinamo (O) 24, 9. Sava (D) 22, 10. Krašić 22, 11. Novaki 21, 12. Mladost (KD) 19, 13. Zrinski 16, 14. Bestovje 15, 15. HNK Tigar Rakitje 10, 16. Jaska 4