Novosti Sport Događanja

Jaska posljednji polufinalist Kupa

23.10.2014. / Nefertum IT
Poznati su polufinalisti ovogodišnjeg Kupa Nogometnog središta Jastrebarsko. U posljednjoj četvrtfinalnoj utakmici nogometaši Jaske su iznenadili Kupinec, te su se tako pridružili Svetoj Jani, Mladosti (KS) i Krašiću koji su također izborili polufinale.

Iako su nogometaši Kupinec bili favoriti u susretu igranom na Centrali, mlada domaća momčad nije tako mislila te im je nanijela poraz od 4:3. Već nakon 45. minuta igre rezultat je bio 3:1, da bi novim pogotkom početkom drugog dijela Jaska povela s pokazat će se kasnije nedostižnih 4:1, što su gosti iz Kupinca do isteka devedeset minuta uspjeli ublažiti u minimalan poraz.

U polufinalu koje je na rasporedu na proljeće, Jaska će igrati protiv Svete Jane koja je iznenadila Jamnicu pobjedom od 2:1, dok se u drugom susretu sastaju Mladost (KS) i Krašić.