Novosti Sport Događanja

Još jedna dobra predstava

18.02.2016. / Nefertum IT
Nogometaši Vinogradara pružili su još jednu dobru partiju u pripremnom razdoblju. Ovoga puta protiv drugoligaša Rudeša s kojim su odigrali 2:2. Štoviše, momčad trenera Roya Ferenčina ostavila je puno bolji dojam te je bila bliže pobjedi.

Iako su domaćini poveli u drugoj minuti preko Đonija, tri minute kasnije izjednačenje Vinogradaru donosi Filipović, da bi do odlaska na odmor vratara Tomića svladao Dalić. Imao je Vinogradar u 51. minuti i jedanaesterac u kojem se proslavio domaći vratar Hendiaj koji je obranio udarac Gavarića. Sjevale su nakon toga prilike pred domaćim golom, no nijedna lopta nije odsjela iza leđa domaćeg vratara. Kazna za te promašaje stigla je u 85. minuti kada je konačnih 2:2 postavio Lovro Šćrbec.