Judo klub Jaska ostvario odlične rezultate na "Sakura kupu 2019"

01.04.2019. / Redakcija

U Svetoj Nedelji,u subotu, 30. ožujka, održao se "Sakura kup 2019." poznat kao natjecanje u judu na kojem su nastupio i  Judo klub Jaska. Okupilo se 511 natjecatelja iz 43 kluba iz Slovenije, BiH, Mađarske, Ukrajine i Hrvatske.

Za Judo klub Jaska natjecao se 21 sportaš, koji su postigli savršene rezultate i tako zauzeli ekipno 3.mjesto na ovom vrlo velikom turniru.

Jaskanski judaši postigli su sljedeće rezultate, zlatne medalje osvojili su: u U8 Stipić Ariana i Blažek Adam, u U10 Stipić Josip, u U14 Markulin Nika. Srebro: u U8 Desović Nina, u U12 Ribarić Lana, bronca: u U8 Stunja Mihael, U10 Bartaković Elin, Kuharić Matej, u U12 Tandarić Valentino i Kuharić Paola, u U16 Žalac Iva.

Peto mjesto osvojili su: u U10 Bartaković Kim, Benko Tin, Bereček Antonio, u U12 Tomačić Teo, u U14 Stepinac Gabrijela. Sedmo mjesto: u U10 Jurković Ivan i Cerar Dominik.

Deveto mjesto: U10 Baloban Josip i Balija Vito.