Kadetima Jastreba bronca na Prvenstvu Hrvatske
Ekipnim prvenstvom Hrvatske koje je u subotu održano u Kostreni karatisti Jastreba završili su s još jednom natjecateljskom godinom koja je zaokružena osvajanjem bronce u kadetskom uzrastu. Do ovog rezultata stigla je ekipa u sastavu Luka Vučinić, Karlo Volarić, Matej Braje i Dominik Pozderac.

-Ovaj uspjeh naše kadetske ekipe izuzetno je značajan, jer je ostvaren nakon izuzetno teških i neizvjesnih mečeva sa klubovima iz Splita, Virovitice, Velike Gorice i Samobora. Moramo istaknuti da nam je za malo sportske sreće izmaknuo ulazak u finale i borba za prvaka Hrvatske, no bez obzira na to ova generacija naših kadeta pokazala je da se može nositi s najboljima i da se na njih može ozbiljno računati u budućnosti- javili su iz Karate kluba Jastreb.
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta