Karate klub Jastreb najbolji na "CRO CUPU"

30.03.2015. / Nefertum IT
Proteklog vikenda jaskanski karatisti su nastupili na 10. „CRO CUPU“ koji je održan u Nedelišću. Međunarodno natjecanje je okupilo preko 380 natjecatelja iz 45 klubova iz pet zemalja, a u takvoj konkurenciji Jaskanci su postigli izuzetne rezultate kako u katama tako i u borbama. Ukupno su natjecatelji Jastreba osvojili 19 odličja, 12 zlatnog, 3 srebrnog i četiri brončanog sjaja.

Uz tri medalje u pojedinačnim katama, jaskanski su karatisti osvojili i dvije u ekipnoj konkurenciji, dok su u borbama imali trinaest karatista na pobjedničkim postoljima, a najbolja je bila i ekipa mlađih kadeta. Kako je ove godine održano deseto izdanje turnira, organizatori su Karate klubu Jastreb dodijelili pehar za najbolji klub, jer su jaskanski natjecatelji osvojili najviše odličja od svih klubova koji su nastupili na turniru.