Kupinec pobjedom krenuo u nastavak prvenstva

16.03.2016. / Nefertum IT
Utakmicama 17. kola nastavljen je proljetni nastvak prvenstva u Prvoj županijskoj ligi u kojoj jesenski naslov brane nogometaši Kupinca koji su i u nastvak prvenstva krenuli pobjedom. U gostima kod Pušće sastav Tomislava Kelave tri boda je osvojio nakon pobjede od 3:1.

Uspješni su bili i igrači Krašića koji su u Brdovcu svladali domaći BSK s 3:2 što im je donijelo sedmu poziciju i samo bod zaostatka za šestoplasiranom Mladosti iz Klinča Sela koja je u ovom kolu s minimalnih 1:0 poražena u Luki od domaće Mladosti. Poraz su doživjeli i nogometaši Dinama koji su pali kod trećeplasirane Bregane s 2:1. Vodio je Dinamo od sedme minute pogotkom Jurinića, no u posljednih desetak minuta domaćini postižu dva pogotka i ostavljaju Dinamo bez bod(ov)a.

POREDAK
1. Kupinec 37, 2. Dinamo (J) 32, 3. Bregana 31, 4. Sava 28, 5. Bestovje 26, 6. Mladost (KS) 25, 7. Krašić 24, 8. Mladost (KD) 23, 9. BSK 21, 10. Sloga 20, 11. Novaki 19, 12. Dinamo (O) 18, 13. Pušća 18, 14. Mladost (L) 17, 15. Zrinski 16, 16. Croatia 10