Novosti Sport Događanja

Kupinec "razbio" Vatrogasac

14.11.2016. / Nefertum IT
Petnaesto kolo Jedinstvene županijske lige obilježili su vodom natopljeni tereni na kojima je odigravanje utakmica bilo na granici regularnosti. Upravo iz toga je razloga odgođena utakmica između Naftaš Ivanića i Klasa, dok je preostalih sedam susreta odigrano.

Bez obzira na teške uvjete nogometaši Kupinca odigrali su najefikasniji utakmicu ove sezone. Pred svojim su navijačima do vrha napunili mrežu gostiju iz Zdenaca. Igrači Vatrogasca napustili igrališe u Kupincu porazom od 6:1 čime je Kupinec nastavio sa uzlaznom rezultatskom putanjom koja ga je smjestila na šesto mjesto. Briljirao je peterostruki strijelac, Krunoslav Všetečka.

Prvi su i dalje nogometaši Jamnice koji su jučer gostovali u Lomnici gdje su u nastavku susreta slomili otpor domaćina. Za pobjedu od 2:0 strijelci su bili Skorin u 62. te Vračević u 90. minuti utakmice.

REZULTATI 15. KOLA
NK Lomnica – NK Jamnica 0:2, NK Kupinec – NK Vatrogasac 6:1,
NK Mraclin – NK Croatia 1:4, HNK Gorica II – NK Bistra 2:0, NK Naftaš Ivanić – NK Klas odgođeno, NK Rakovec – NK Sutla 1:1, NK TOP – NK Strmec 1:5, NK Sloga SU-ZA – NK Lukavec 2:0

POREDAK
1. Jamnica 31, 2. Croatia 30, 3. Laduč 27, 4. Gorica II 26, 5. Sutla 24, 6. Kupinec 23, 7. TOP 22, 8. Bistra 21, 9. Rakovec 20, 10. Vatrogasac 20, 11. Strmec 17, 12. Lomnica 14, 13. Klas 14, 14. Sloga SU-ZA 14, 15. Naftaš Ivanić 10, 16. Lukavec 7, 17. Mraclin 6