Libertas razmontiran na Mladini

10.11.2014. / Nefertum IT
U utakmici 13. kola Međužupanijske lige nogometaši Vinogradara s uvjerljih 5:0 su svladali Libertas. Momčad iz Novske napadima domaćina odolijevala je do 18. minute kada je Domagoj Abramović iz slobodnog udarca svladao gostujućeg vratara Šepovića. Do odlaska na odmor pala su još tri zgoditka, na asistenciju igrača utakmice Abramovića na 2:0 je prvijncem u dresu Vinogradara povisio mladi Zvonimir Žulj koji je postigao i treći gol, dok je Abramović svojim drugim postavio 4:0. Domaći igrači dominirali su i u nastavku stvorivši nekoliko izglednih prilika, a konačnih 5:0 u 76. je postavio Mihael Medven.

Drugom uzastopnom pobjedom Vinogradar se vodećem Lekeniku približio na samo bod zaostatka, budući da su Lekeničani u ovom kolu u derbi utakmici poraženi u Odranskom Obrežu od domaćeg Dinama s 3:0.