Malonogometna liga zaposlenika 2021!
U organizaciji Sportske zajednice Grada Jastrebarskog i Nogometnog kluba Jaska, te pod pokroviteljstvom Grada Jastrebarskog nastavljamo sa projektom rekreativne ljetne lige naših građana i zaposlenika firmi s područja Grada Jastrebarskog, izvijestili su danas iz Sportske zajednice.
-Premijerno izdanje Lige održala se 2019 godine i ostvarila je sve ciljeve koje smo si kao organizatori zadali. Najvažniji je ostvaren, omogućiti pozitivni „teambuilding“ naših građana kroz rekreaciju i druženje. Nažalost, zbog COVID-a, nismo bili u mogućnosti organizirati ligu prošle godine. Ove godine, sukladno epidemiološkim mjerama kreće drugo izdanje Lige-istaknuli su.

Pozivaju sve obrtnike i tvrtke da se priključe drugom izdanju Ljetne lige zaposlenika koja će krenuti od polovice lipnja na malonogometnom igralištu stadiona "Marijan Bradvić -Mara" na SRC Centrali.
Sve potrebne informacije o prijavi i ligi možete dobiti na broj mobitela 098/ 193 0092, tajnik Zajednice, Marko Gvozdanović.
Galerija slika
Povelja Matice hrvatske za "Stoljeće Jastrebova"
Nepoznati počinitelji ukrali elektro materijal, pijani vozač vozio unatoč zabrani
Sutra zadnji dan za predaju zahtjeva za upis djece u DV Radost
Zavod za hitnu medicinu Zagrebačke županije organizira javnozdravstvene akcije usmjerene na prevenciju kardiovaskularnih bolesti
Još dva tjedna prijava za Tilčekov put 2026: Utrka donosi novu lokaciju i početak Tilčekovog kupa
Veliki uspjeh Baletnog studija Jastrebarsko na World Dance 2026.