Matešić drugi, Pustaj treća na turniru u Zaboku
23.02.2018. / Redakcija
Jaskanski stolnotenisači nastupili su na 5. Otvorenom turniru Regije srednja Hrvatske za klince, klinceze, najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje te Otvorenom turniru Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije za mlađe kadete, mlađe kadetkinje, kadete, kadetkinje, juniore i juniorke u stolnom tenisu koji se održao u Zaboku.
Na turniru je nastupilo petero mladih članova STK Jaska ostvarivši izvrsne rezultate. Najuspješniji od njih bio je Mihael Matešić osvojivši drugo mjesto u kategoriji najmlađih kadeta, Victoria Pustaj bila je treća u kategoriji najmlađih kadetkinja, dok su Ivona Ciban u kategoriji klinceza i Branimir Falica u kategoriji juniora ostvarili plasman u 1/4 finala turnira.
Zadnje objavljeno
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta