Mladi stolnoteniski naraštaj još jednom uspješan
29.11.2016. / Nefertum IT
Već tradicionalno Stolnoteniski klub Jaska tijekom studenog je organizator 3. otvorenog turnira Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije za mlađe kategorije. Ovogodišnji turnir, koji su otvorili dogradonačelnici Domagoj Šlat i Stipe Bučar održan je u nedjelju, a na njemu su zaigrala 143 igrača i igračice iz 21 kluba Zagrebačke, Varaždinske, Karlovačke i Međimurske županije te grada Zagreba.

Mladi naraštaj jaskanskog kluba i ovag je puta bio vrlo uspješan. Victoria Pustaj ponovila je uspjeh sa prva dva turnira te je ponovno bila najbolja u kategoriji klinceza. U kategoriji mlađih kadeta Andrija Klepić je bio drugi, a ovim rezultatima ovaj dvojac je vodeći na rang listama svojih kategorija.


Mladi naraštaj jaskanskog kluba i ovag je puta bio vrlo uspješan. Victoria Pustaj ponovila je uspjeh sa prva dva turnira te je ponovno bila najbolja u kategoriji klinceza. U kategoriji mlađih kadeta Andrija Klepić je bio drugi, a ovim rezultatima ovaj dvojac je vodeći na rang listama svojih kategorija.

Zadnje objavljeno
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta