Najmlađi stolnotenisači otvorili turnirsku sezonu
21.09.2016. / Nefertum IT
Najmlađe kategorije Stolnoteniskog kluba Jaska uspješno su ušle u novu natjecateljsku sezonu nastupom na prvom Otvorenom turniru Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije za mlađe kategorije održanom u Dugom Selu, na kojem je nastupio 121 natjecatelj iz 17 stolnoteniskih klubova Zagrebačke, Varaždinske, Sisačko-moslavačke i Koprivničko-križevačke županije te Grada Zagreba. Svoj odličan nastup najmlađa članica kluba Victoria Pustaj okrunila je osvajanjem prvog mjesta u kategoriji klinzeca. Klupskom uspjehu pridonio je i Andrija Klepić koji je u kategoriji mlađih kadeta osvojio drugo mjesto.

Na turniru su još nastupili Mihael Matešić u kategoriji najmlađih kadeta te Branimir Falica u kategoriji kadeta i obojica ostvarili plasman u završnicu turnira s uspjehom okončavši kvalifikacije po grupama, a pritom su pokazali veliki igrački napredak u odnosu na prošlu sezonu.


Na turniru su još nastupili Mihael Matešić u kategoriji najmlađih kadeta te Branimir Falica u kategoriji kadeta i obojica ostvarili plasman u završnicu turnira s uspjehom okončavši kvalifikacije po grupama, a pritom su pokazali veliki igrački napredak u odnosu na prošlu sezonu.

Zadnje objavljeno
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta