NK Desinec organizira "Zimski kup"
NK Desinec po prvi puta organizira "Zimski kup 2017" koji će se održati ovog vikenda.
Riječ je o dvoranskom malonogometnom turniru koji će se održati u sportskoj dvorani Srednje škole Jastrebarsko. Poznato je 16 momčadi koje će se natjecati, a to su COLOSSEUM NIGHT CLUB, SUPERSPORT CASINO, CB KISS & TRGOVINA FRESH, SLASTIČARNA JASKA & ZLOĆO I PRIJATELJI, JUŽNA ZONA, NK MLADOST KLINČA SELA, AUTOSTRAHIJA, PANADIĆ SPORT, KOKOT AGRO, CICO I PRIJATELJI, CB MIRJANA-TRANSPORTI PREBEG, KUNA & GREEN TEXAS, NK DESINEC BOYSI, CB TIMM, MNK GOLI VRH & CB PETRA i BRAVARIJA MOHIĆANEC.
Utakmice počinju u petak, 8. prosinca, u 19 sati, a turnir će se nastaviti u subotu od 8 sati ujutro.
Organizatori su za pobjednike pripremili vrijedne nagrade: za prvo mjesto 6 tisuća kuna, za drugo tri, a za treće tisuću kuna. Birat će se i najbolji igrač, strijelac i golman kupa.
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta