Novigrad i Vinogradar podijelili bodove

26.10.2015. / Nefertum IT
U derbi utakmici desetog kola na trećeligaškom Zapadu kada je u pitanju nogomet, domaćin Novigrad i Vinogradar remizirali su odigravši 1:1. Utakmica koja nije obilovala s puno prilika, svakoj je momčadi donijela po jedno puvrijeme. Domaćinima je pripalo prvo u kojem su stekli vodstvo preko Matije Čakuruna koji je vratara Brajea matirao u 18. minuti, dok je Vinogradar do izjednačujućeg pogotka stigao preko Domagoja Abramovića nakon četiri minute igre u drugom dijelu utakmice.

Nakon izjednačujućeg zgoditka obje su momčadi imale svojih šansi za drugi pogodak, no mreže se više nisu tresle. Domaćini su prijetili u dva navrata preko Glavaša, dok je sastav trenera Stanka Mršića do drugog pogotka pokušao doći preko Šlogara i Štuleca.

Osvojeni bod Vinogaradaru je 18 u prvenstvu koji ga je smjestio na četvrto mjesto, dok po 19 imaju Novigrad, te Maksimir i Samobor koji imaju utakmicu manje koju će odigrati sutra.