Osvojenim turnirom u Varaždinu Klepić stigao do drugog mjesta

18.11.2015. / Nefertum IT
Mladi jaskanski stolnotenisač i toliko spominjani Andrija Klepić pobrinuo se za još jedno iznenađenje. Naime, na 45. Otvorenom prvenstvu Varaždina ovaj Jaskanac je bio najbolji u kategoriji najmlađih kadeta osvojivši pobjednički naslov. Koliko je Andrija bio uvjerljiv najbolje govori podatak kako je u osam odigranih mečeva izgubio samo dva seta.

Na putu do finala između ostalih savladao je trećeg igrača sa rang liste BiH-a, Ramljaka te drugoplasiranog s hrvatske rang liste Vinceka, dok je u finalu s glatkih 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) bio bolji od Slovenca Mihe Podobnika. S velikim brojem osvojenih bodova, Klepić je ostvario pomak na rang listi Hrvatskog stolnoteniskog saveza gdje je sada drugi, a veliki zaostatak za prvoplasiranim Petekom od 220 bodova sveo je na dostižnih 74,5 boda.

Pred mladim Klepićem već za vikend je nova međunarodna obaveza na 23. memorijalnom turniru Antun Tova Stipančć na kojem je postavljen za drugog nositelja.