Petica Vinogradara protiv Save

17.03.2014. / Nefertum IT
U prvoj domaćoj utakmici ovog proljeća nogometaši Vinogradara su s visokih 5:1 nadvisili goste iz Strmca Samoborskog, momčad Save. U zanimljivoj utakmici odigranoj po prekrasnim vremenskim uvjetima domaćin je bio puno bolji, što se na kraju i vidi iz konačnog rezultata. Nakon pola sata igre momčad trenera Stjepana Gomerca je preko dvostrukog strijelca Mihaela Medvena i Dražena Domjančića imala 3:0, da bi u nastavku Nikola Bucković i Dražen Domjančić još malo povećali prednost domaće momčadi. Gosti su u 77. minuti preko Karla Golubića došli do počasnog pogotka.

Vinogradar je novom pobjedom, šesnaestom ove sezone zadržao dva boda prednosti ispred Savskog Marofa koji je s minimalnih 1:0 pobijedio Strmec u Bedenici.