Pobjedom protiv HAŠK-a Vinogradar se primakao jesenskom naslovu

21.11.2016. / Nefertum IT
Pobjedom u posljednjem domaćem susretu protiv HAŠK-a nogometaši Vinogradara stigli su na korak do jesenskog naslova na trećeligaškom Zapadu. Za konačnu potvrdu prvog mjesta igrači trenera Roya Ferenčine u posljednjih ovosezonskih devedeset minuta trebaju slaviti u gostima kod pretposljednjeg Dugog Sela. Budu li njegovi izabranici izgledali kao jučer u tome nebi trebalo biti problema.

Susret protiv HAŠK-a u kojem su domaći igrači slavili s 3:1 bio je najbolji ovosezonski Vinogradara u kojem je pobjeda mogla biti i uvjerljivija da je koja lopta umjesto na okviru gola odsjela iza leđa gostujućeg vratara. No, iovako je dobro, jer domaći su se nogometaši od svojih vjernih pratitelja oprostili pobjedom do koje su došli preokrenuvši vodstvo gostiju iz Zagreba iz 18. minute.

Do odlaska na odmor Ljubojević s dva pogotka donosi Vinogradaru rezulatatsk prednost koju je u anstavku susreta još malo podebljao Igor Prijić.

3. HNL, 14. KOLO
NK VINOGRADAR – NK HAŠK 3:1 (2:1)
STRIJELCI:
0:1 Collins Dakota (18), 1:1 - Ljubojević (27), 2:1 Ljubojević (32), 3:1 Prijić (79)
NK VINOGRADAR: Bašić, Ibriks, Bagarić, Jevtić, F. Šćrbec, Ristovski, Šipuš (od 66. Štulec), Hajderović (od 82. L. Šćrbec), Poljak, Prša (od 75. Prijić ), Ljubojević . TRENER: Roy Ferenčina
NK HAŠK: Horvat, Cholewinski, Vinković, Mijoč (od 72. Brašnić), Ivezić, Šugić, Drašković (od 46. Martinović), Kosić (od 46. Krajačić), Brlečić, Collins Dakota, Zelenika . TRENER: Ratko Ninković