Poboljšavali tehniku mlađih kategorija: Kineski stolnoteniski trener gostovao u Jastrebarskom!
Mladi kineski trener Zhou Hong boravio je već po drugi put u Jastrebarskom zahvaljujući suradnji Hrvatskog stolnoteniskog saveza i Veleposlanstva NR Kine.
Na trening STK Jaska stigao je kako bi pomogao u radu na poboljšanju tehnike mlađih kategorija kluba. Osim kao vrhunski sparing Zhou se je tijekom vrlo posjećenog treninga posebno istakao i specifičnim bacanjem loptica tzv. “many balls” pa su po završetku treninga svi otišli prepuni pozitivnih vibracija.

Iz STK Jaske kažu da unatoč velikim potrebama ostalih klubova za uslugama kineskih trenera, postoji realna mogućnost da se nađe još neki slobodni termin za dolazak u Jastrebarsko bilo Honga bilo nekog drugog od trojice koji su doputovali u Hrvatsku podignuti razinu stolnog tenisa radom po klubovima.
Policijsko izvješće: Dragovoljna predaja oružja, provala i napad psa
Uspješna akcija darivanja krvi: Prikupljeno 128 doza, obitelji dobrovoljnih darivatelja pridružilo se šestero građana
Besplatni pregledi ranog otkrivanja melanoma na koži i u Jastrebarskom
Otvorena foto izložba "Volim svoju županiju"
Odlični rezultati učenika Glazbene škole Jastrebarsko na 64. Hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa
Završila Zimska brdska liga Japetić: Tilčeki osvojili medalje