Pogreške ih koštale prvog poraza

18.09.2014. / Nefertum IT
Nakon tri sigurne pobjede i gol razlike od 11:0 nogometaši Vinogradara jučer su u derbi utakmici Međužupanijske lige u Odranskom Obrežu doživjeli prvi poraz. Domaćin, Dinamo ih je svladao s 4:2. Zapravo, igrači Vinogradara su ih darivali budući da su im Dinamovci tri pogotka postigli nakon očiglednih pogrešaka.

Igrači trenera Stjepana Gomerca loše su ušli u susret, te u prvih 45. minuta nisu uputili ozbiljniji udarac prema domaćem vrataru Kranjčecu. Domaćini su poveli u 21. minuti iz kaznenog udarca nakon što je vratar Jurić- Bare prema mišljenju, neuvjerljivog glavnog suca nepropisno zaustavio domaćeg napadača Bandala. Iako je po završetku utakmice vratar Jurić Bare rekao kako nije ni dotaknuo suparničkog igrača, sudac je brzopotezno pokazao na 11 metara s kojih je precizan bio Kristijan Brčić.

Puno uzbudljivije bilo je drugo poluvrijeme u kojem je postignuto pet pogodaka. Nakon samo dvije minute Željko Štulec je poravnao rezultat, a izjednačenje je na semaforu stajalo do 50. minute kada domaćine u vodstvo dovodi Tomislav Skender. Nakon velike pogreške vratara Jurić- Bare igrači Dinama su u 77. minuti preko Ante Džaje poveli 3:1, da bi im Zlatko Relota u 88. minuti donio 4:1. U posljednjim sekundama Vinogradar je ublažio poraz lijepim pogotkom Marka Povrženića koji je iz slobodnog udarca s dvadesetak metara matirao domaćeg vratara Kranjčeca.

Radoboju pobjeda protiv Kustošije

U ostalim utakmicama četvrtog kola Radoboj je priredio malo iznenađenje pobijedivši s 3:0 Kustošiju, dok je Lekenik treću pobjedu ostvario protiv Gradića koje su svladali s 4:1. Pobjede u ovom kolu ostvarili su i Ogulin protiv Udarnika (1:0), te Mladost protiv Libertasa u gostima (0:1), dok je susret između Klasa i Savskog Marofa završio bez pobjednika rezultatom 1:1.