Poraz Vinogradara u posljednjih deset minuta

09.11.2015. / Nefertum IT
Kriza rezultata i dalje trese Mladinu, jer nogometaši Vinogradara u posljednjih šest kola doživjeli su četiri poraza, dok su tek jednu utakmicu riješili u svoju korist te jednom igrali neriješeno. Tako slab bodovni učinak tri kola prije završetka jesenskog dijela prvenstva spustio je momčad na osmu poziciju.

Nakon prošlotjednog poraza od Zagorca Vinogradar je u 12. kolu poražen u gostima od Krka koji je slavio s 2:0. Pobjednik je odlučen u posljednjih deset minuta u kojima su domaćini preko dvostrukog strijelca Josipa Džambe kojeg je trener Davor Đelalija minutu prije postizanja prvog gola uveo u igri. Džambo je najprije u 80. doveo domaćina u vodstvo da bi u 90. postavio konačnih 2:0.

Pred nogometašima Vinogradara sada su dvije domaće utakmice (Dugo Selo i Samobor) u kojima izabranici trenera Stanka Mršića trebaju tražiti bodove i povratak prema vrhu koji barem za sada nije nedostižan, jer zaostatak za vodećim Novigradom iznosi sedam bodova.