Pred derbi Vinogradar neočekivano poražen od Radoboja

07.04.2015. / Nefertum IT
Iznenađenje u Mladini kojem se nitko nije nadao. Jedan od pretendenata za ispadanje, NK Radoboj iznenadio je Vinogradar svladavši ga na njihovom terenu s 2:1. Poslije gubitka dva boda u Gajnicama, nogometaši Vinogradara su porazom od Radoboja prepustili prvo mjesto Lekeniku koji sada ima tri boda više od njih, a upravo se ove dvije momčadi sastaju u idućem kolu u derbiju proljetnog dijela prvenstva Međužupanijske nogometne lige.

Gosti iz Zagorja domaćine su iznenadili u prvih 17. minuta kada su preko Korenića i Novakovića stekli vodstvo od 2:0. Tri minute prije kraja prvih 45. minuta Abramović je smanjio na 2:1, da bi nastavku uslijedila opsada gostujućeg gola. No, vratar Ranogajec je zaključao svoja vrata, a najbliže izjednačenju domaći su igrači bili nakon udaraca Buckovića i Domjančića koje je zaustavljala vratnica.