Preokretom do pobjede

22.09.2014. / Nefertum IT
U petom kolu Međužupanijske lige, nogometaši Vinogradara su ostvarili četvrtu prvenstvenu pobjedu. Teže od očekivanog svladali su sastav Ponikva rezultatom 2:1. Gosti iz Gajnica domaću su momčad šokirali već u 15. minuti kada su poveli preko Krunoslava Ćukelja. S minimalni zaostatkom domaća je momčad otišla na odmor, da bi u nastavku susreta preokrenula rezultat u svoju korist.

Već u 47. minuti Boris Kutleša je izjednačio rezultat. Napadi domaće momčadi nakon toga postajali su sve jači, a do tri boda nogometaši Vinogradara su stigli u 90. minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao iskusni Nikola Bucković.