Prša za minimalnu pobjedu Vinogradara

14.11.2016. / Nefertum IT
Vinogradar i dalje predvodi ljestvicu 3. HNL. Pobjedom protiv Samobora Vinogradar je zadržao prijestolje na trećeligaškom Zapadu, a isti bodovni učinak još ima Krk, dok tri boda manje od njih imaju Kustošija i Dubrava Tim Kabel.

U susjedskom derbiju, Vinogardar je s minimalnih 1:0 svladao Samobor ostavivši ga pri dnu ligaškog poretka. Odlučujući pogodak djelo je Roka Prše koji je gostujućeg vratara, Željka Kovačića svladao već u trećoj minuti. Bio je to pokazat će se kasnije jedini pogodak na utakmici u kojoj šansi nije nedostajalo. No, vratari, pogotovo domaći, Goran Bašić nisu se dali iznenaditi te se mreže do isteka devedesete minute više nisu zatresle.