Novosti Sport Događanja

Prvak Kupinec poražen u Okiću

31.05.2016. / Nefertum IT
U pretposljednjem, 29. kolu Prve županijske lige prvaci, nogometaši Kupinca pali su u Okiću od Dinama koji ih je porazio s 2:1. Stotinjak okupljenih gledatelja na pogotke je čekalo do 75. minute u kojoj su gosti preko Dominika Peršina poveli s 1:0. Domaći ljubimci preokret rade u posljednjih deset minuta u kojima Josip Jurinić najprije u 80. pogađa za izjednačenje, da bi isti igrač u 90. pogodio za pobjedu. Ovom utakmicom nogometaši Dinama i 12 utakmicu u nizu ostali su neporaženi.

Krašić je bio uvjerljiv protiv drugoplasiranog Dinama iz Jakovlja koji je u Dolini kardinala poražen s 5:0, dok je Mladost na Ambruševu u utakmicu u kojoj su gledatelji vidjeli devet pogodaka s 5:4 slavili protiv Novaka.

REZULTATI 29. KOLA
Dinamo (O)-Kupinec 2:1, Krašić-Dinamo (J) 5:0, Mladost (KS)-Novaki 5:4, Sava (D)-Bregana 2:2, Zrinski-BSK 1:2, Sloga-Mladost (L) 1:2, Pušća-Bestovje 4:5, Croatia-Mladost (KD) 2:2