Novosti Sport Događanja

Remi Trnja i Vinogradara

14.09.2015. / Nefertum IT
U matineji od 11 sati zanimljivu utakmicu jučer su na igralištu Trnja odigrali istoimeni domaćin i Vinogradar u okviru četvrtog kola 3. HNL. Po isteku devedeset minuta igre rezultat je bio 2:2, a svakoj je momčadi pripalo po jedno poluvrijeme. Domaćinima prvo koje su završili s vodstvom od 1:0, dok su u drugih 45. minuta bolji bili igrači trenera Stjepana Gomerca koji su taj period dobili s 2:1, što u konačnici donosi konačnih 2:2 i podjelu bodova kojom je Vinogradar i dalje bez boraza nakon četiri odrađena kola na trećeligaškom zapadu.

Domaćini su bolje otvorili utakmicu te su od 12. minute imali vodstvo pogotkom Slatine koje su zadržali do odlaska na odmor. Tada trener Stjepan Gomerac u igru uvodi iskusnog Nikolu Buckovića koji u 47. pogađa za 1:1, da bi Željko Štulec u 67. Vinogradaru donio vodstvo koje je šest minuta kasnije poništio Marin Žugaj za konačnih 2:2.