Remi Vinogradara i Krka

08.09.2016. / Nefertum IT
Nogometaši Vinogradara na prvu domaću pobjedu ipak će još malo pričekati. Nakon kiksa na otvorenju sezone kada je u Mladini tri boda osvojilo Trnje, u jučerašnjem susretu protiv Krka domaći nogometaši bili su nešto bolji, no to im ipak nije bilo dovoljno za pobjedu.

Krajnji ishod posljednje utakmice 3. HNL bio je 1:1 čime je Krk zadržao vodeću poziciju na trećeligaškom Zapadu, dok Vinogradar sada na svom kontu ima četiri boda.

Domaću momčad u vodstvo je točno nakon pola sata doveo Željko Štulec, dok su igrači Krka do izjednačenja stigli u 53. minuti preko Totića. Iako su igrači Vinogradara u posljednjih dvadesetak minuta imali igrača više do zgoditka kojim bi osigurali pobjedu i tri boda nisu došli.