Remi Vinogradara u Vrbovcu

25.04.2016. / Nefertum IT
Nakon sedam uzastopnih pobjeda nogometaši Vinogradara izgubili su dva boda odigravši u Vrbovcu protiv istoimenog domaćina 1:1. Drugi je to remi Vinogradara u nastavku sezone u kojem momčad trenera Roya Ferenčine još uvijek ne zna za poraz.

Vinograda je neposredno pred odlazak na odmor poveo golom Nevena Čuturila.  Igrači trenera Ferenčine u nastavku imali nekoliko prilika za povećanje vodstva do kojeg nisu uspjeli doći. No, zato su domaćini u 72. minuti izjednačili iz kaznenog udarac kojeg je u pogodak pretvorio
Matija Dimović postavivši konačni rezultat utakmice.

Budući da je Zagorec poražen u Dugom Selu, Vinogradar pred trećeplasiranim klubom iz Krapine sada ima četiri boda više, a sljedeće kolo bit će itekako zanimljivo budući da u Mladinu dolazi vodeći Novigrad koji ima impozantan niz od 14 uzastopnih pobjeda.