Školski sport: Gimnastičarkama županijsko srebro
24.02.2017. / majai
Gimnastičarke Osnovne škole "Ljubo Babić" osvojile su 2. mjesto na županijskom natjecanju u sportskoj gimnastici.
Županijsko natjecanje Školskih športskih društava održalo se u Samoboru, u gimnastičkoj dvorani OŠ Bogumila Tonija, a jaskansku osmoljetku predstavljale su dvije ekipe. Prva ekipa u sastavu Ana Magdalena Fabijanić, Ana Ujević, Iva Blažinčić, Ema Kunović i Ira Kupina osvojila je drugo mjesto ne zaostajući puno za prvoplasiranim Samoborkama.
I druga ekipa u sastavu Luana Šeperić, Margareta Razum, Petra Kovačić, Zara Prežgaj, Hanna Kokot i Mia Kamenjašević, imala je zapažen nastup.
Mentorica i voditeljica mladih gimnastičarki je profesorica Ines Jerčinović.
(foto: OŠ "Ljubo Babić)
Zadnje objavljeno
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta