Školski sport: Treće mjesto za karatiste
Muška ekipa mladih karatista je osvojila izvrsno 3. mjesto na Otvorenom državnom prvenstvu osnovnih škola u karateu u konkurenciji dječaka i djevojčica. Na natjecanju je nastupilo preko trideset škola iz cijele Hrvatske.
Za OŠ Ljubo Babić natjecalo je 9 dječaka i 7 djevojčica. Ženska ekipa nije uspjela ući među prvoplasirane ekipe unatoč izuzetno dobrim pojedinačnim plasmanima.
- S obzirom na to da je to prvo natjecanje organizirano na ovaj način, propozicije natjecanje nisu bile dovoljno jasno definirane pa je bilo poteškoća u praćenju i bodovanju rezultata.
Bez obzira na sve, organizacija natjecanja bila je na visokoj razini.-izvijestili su iz osnovne škole Ljubo Babić.
Za OŠ Ljubo Babić nastupili su:
Djevojčice:
1. Veronika Hodak
2. Magdalena Hodak
3. Ella Bjelanović
4. Helena Bašić
5. Leona Sporiš
6. Ema Bencetić
7. Josipa Bašić
Dječaci:
1. Stipe Rukavina
2. Marko Kovačević
3. Jakov Kupina
4. Pavao Ciban
5. Andrej Pozderac
6. Sven Petrunić
7. Emil Tutek
8. Tin Petrunić
9. Sebastijan Ban
Učenike je za natjecanje pripremio Ivan Hodak, a na natjecanje ih je vodila prof. Ines Jerčinović.
Galerija slika
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta